Hör av dig till oss

Kontakt

Medarbetare

Marcus Abramsson

VD/Försäljning
019-603 24 43
marcus.abramsson@enomic.se

Andrew-Fish
Andrew Fish

Försäljning
019-603 24 42
andrew.fish@enomic.se

Mats Reinholdsson

Inköp/Bygghandel
019-603 24 65
mats.reinholdsson@enomic.se

Thomas Torrbacka

Projektledare
019-603 24 61
thomas.torrbacka@enomic.se

Håkan Abramsson

Key Account Manager
019-603 24 41
hakan.abramsson@enomic.se

Gabriel Litzell

Produktionsledning PVC
019-603 24 47
gabriel.litzell@enomic.se

Annica Rosendahl

Ekonomiansvarig
019-603 24 45
annica.rosendahl@enomic.se

Johan Lundin

Produktionsledning Aluminium
019-603 24 40
johan.lundin@enomic.se

Enomic Fönster Sverige AB

Vår support har öppet som vanligt.
Hör av dig så får du hjälp.

Måndag-fredag kl 07:30 – 16:00

Fyll i formuläret nedan

Ge oss relevant information kring din verksamhet så underlättar du för oss att ge dig ett passande svar på kort tid.


    Denna sida är skyddad av reCAPTCHA och Google, Privacy Policy och Terms of Service gäller. Genom att skicka dina uppgifter samtycker du till vår gdpr.